رمز خود را فراموش کرده اید ؟

روشویی سلطنتی

روشویی سلطنتی تاثیر گذار در قیمت روشویی متریال استفاده شده. در ساخت آن است. بدیهی است که هرچه کیفیت متریال بالا باشد قیمت نهایی محصول افزایش حواهد یافت اما نمی توان گفت که یک مدل گران قیمت بهترین کابینت روشویی سلطنتی است.

روشویی سلطنتی قیمت 

روشویی های سلطنتی اغلب از انواع کابینت دار انتخاب می شوند و نا گفته مشخص است که روشویی سلطنتی جدید از دیگر انواع روشویی گران قیمت تر است. البته مقایسه محصولات از نظر قیمت کمی سخت به نظر می رسد برای مثال اگر محصول مورد نظر شما از متریال نه چندان مرغوب ساخته شود و تنها ظاهر سلطنتی داشته باشد، می توان آن را با قیمت مناسب خریداری نمود. ولی اگر محصول انتخابی شما نه تنها از نظر ظاهر بلکه از نظر متریال نیز در سطح مدل های سلطنتی باشد قیمت آن نسبتا بالا خواهد بود. خوشبختانه امروزه تنوع محصولات روشویی به قدری بالاست که می توان مدل های مختلف را در ظاهر مختلف و با قیمت متفاوت یافته و خریداری نمود. از عواملی که در روشویی کابینت دار سلطنتی تاثیر دارد می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • روشویی سلطنتی سنگی

اگر بخواهیم صادق باشیم روشویی سلطنتی سنگی یکی از زیباترین مدل های روشویی سلطنتی جدید است. تراش کارهای زبده ایرانی با تراش سنگی ها مرمر، گرانیت و ... زیبایی این سنگ های طبیعی را صد چندان می کنند. البته انواع سنگ ها نیز از نظر قیمت به مدل های مختلفی تقسیم می شوند. اگر بخواهید قیمت کابینت روشویی سلطنتی  سنگی را کاهش دهید باید مدلی را از بین سنگ های مصنوعی انتخاب کنید.

لازم به ذکر است که کیفیت سنگ های طبیعی و مصنوعی از نظر ماندگاری و زیبایی یکسان است. اگر به سبک های کلاسیک و به اصطلاح سنگی علاقه دارید و از نظر قیمت محدودیتی ندارید بهترین گزینه برای شما روشویی سنگی است. ماندگاری این محصول بالا است و در برابر عوامل محیطی نظیر ضربه، رطوبت و ... مقاومت بالایی دارد. پس هزینه ای که برای خرید این محصول صرف می کنید ارزش خواهد داشت.

قیمت کابینت روشویی سلطنتی
  • روشویی سلطنتی چوبی

اما چوب با زیبایی فراوان خود به واقع تمام آنچه از یک روشویی سلطنتی انتظار داریم را برآورده می کند. هنر دست منبت کاران و نجاران ما در تراش چوب ها این فرصت را به ما می دهند که سرویس بهداشتی خود را به یک سبک سلطنتی ایرانی مبدل کنیم.

قیمت کابینت روشویی سلطنتی چوبی بر اساس نوع چوب و تلاشی که هنرمندان برای زیبایی آن انجام داده اند متفاوت است. اما از نظر قیمت این محصول ارزان تر از سنگ به نظر می رسد. ارزان ترین روشویی چوبی سلطنتی مدل هایی هستند که به واسطه چوب MDF ساخته می شوند.

این مدل های اغلب دارای حکاکی های زیبایی هستند که به کابینت روشویی متصل شده اند. شاید در نگاه اول ماندگاری روشویی چوبی نسبت به سنگ در برابر رطوبت کمتر باشد اما با توجه به عایق هایی که روی آن زده می شود ماندگاری مناسبی خواهد یافت. اگر سرویس بهداشتی شما کوچک است پیشنهاد نمی کنیم از این مدل استفاده کنید.

  • روشویی  سلطنتی پی وی سی 

پی وی سی یکی از پلیمرهای پلاستیک است و از این رو مدل های سلطنتی آن به کمک قالب گیری ساخته می شود. به واقع روشویی کابینت دار سلطنتی پی وی سی بسیار بسیار ارزان تر از دیگر مدل های است و زیبایی فوق العاده ای نیز دارد.

در برابر عوامل محیطی همچون ضربه و رطوبت نیز مقاومت بسیار بالایی دارد. طول عمر این محصول نیز مناسب است و از این رو یکی از بهترین انتخاب ها برای سرویس بهداشتی به حساب می آید.

نوع کاسه روشویی سلطنتی

کابینت روشویی سلطنتی نوع کاسه

روشویی سلطنتی دارای کاسه های مختلفی هستند و بسته به متریال و بزرگی آن قیمت آن نیز متفاوت خواهد بود. زیباترین مدل های سلطنتی دارای کاسه سنگی هستند. مدل هایی که از سنگ طبیعی ساخته می شوند به واقع گران قیمت تر هستند. کاسه سرامیکی زیبایی زیادی دارد اما نسبت به مدل های سنگی قیمت مناسب تری دارد.

روشویی سلطنتی قیمت که کاسه سرامیکی دارد از هر مدل دیگری مناسب تر است. اما کاسه های شیشه ای و چوبی کمتر در مدل های سلطنتی به کار گرفته می شود. اما در صورتی که شما به استفاده از آن ها تمایل داشته باشید می توانید در بازار بهترین آن ها را یافته و خریداری کنید.

کابینت روشویی سلطنتی ابعاد و اندازه

از دیگر عوامل موثر در روشویی کابینت دار سلطنتی ابعاد محصول است. اگر سرویس بهداشتی شما بزرگ است می توانید از انواع دوتایی تا چندتایی روشویی استفاده کنید. ا ین مدل های کابینت یکپارچه دارد و دارای چندین کاسه است.

این محصولات نسبت به بزرگی خود گران تر می شوند. مدل های استاندارد روشویی سلطنتی که از قبل ساخته می شوند قیمت های مناسب تری دارد. هر چه سایز روشویی کوچکتر شود قیمت نهایی آن نیز کاهش می یابد. اما اگر برای مدل خاصی سفارش دهید، امکان دارد هزینه نهایی محصول کمی بیشتر باشد. بزرگی کابینت ها و تعداد کشوهای آن نیز در قیمت نهایی تاثیر خواهد داشت

کلام آخر 

کابینت روشویی سلطنتی مسبت به دیگر مدل های بالاتر است ولی می توانید در بین مدل های موجود در بازار یکی از بهترین گزینه ها را انتخاب کنید. فروشگاه اینترنتی آرسیتا مجموعه ای کامل و جذاب از انواع روشویی های سلطنتی را گردآوری کرده است. کافی است از مجموعه ما دیدن کنید و بهترین مدل را انتخاب نمایید

روشویی سلطنتی جدید

محصول کویین

ست روشویی سلطنتی کویین مدرن ترین سبک روشویی سلطنتی خدمات پس از فروش به مدت 5 سال

  • قیمت : 23،162،500 ریال
روشویی سلطنتی قیمت

محصول آرسیتا

ست روشویی سلطنتی آرسیتا با بالاترین کیفیت خدمات پس از فروش به مدت 5 سال از تاریخ تولید مناسب برای افراد با سلیقه کلاسیک (قدیمی)

  • قیمت :25،937،500 ریال
بالا